آشنایی با انواع رژ لب و ویژگی‌های آن‌ها‎

آشنایی با انواع رژ لب و ویژگی‌های آن‌ها‎

منظور از انواع رژ لب فقط تفاوت در رنگ آن‌ها نیست، رژ لب‌های مختلفی در بازار وجود دارد که از نظر جنس و بافت با هم تفاوت دارند و به روش‌ها مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همه خانم‌ها باید با انواع رژ لب‌های جامد و مایع و ویژگی هر یک از آن‌ها آشنا باشد تا بتواند بهترین رژ لب را برای موقعیت‌های مختلف انتخاب کند، در ادامه این مطلب انواع رژ لب را به شما معرفی می‌کنیم.

انواع رژ لب

آشنایی با انواع رژ لب و ویژگی‌های آن‌ها‎

انواع رژ لب‌های جامد

رژ لب‌های کرمی و ویژگی آن‌ها

رژ لب‌های کرمی پوشش خوبی دارند و براق هستند، اینگونه رژ لب‌ها معمولا ماندگاری زیادی دارند و باعث تقویت و برجسته به نظر رسیدن لب‌ها می‌شوند. رژ لب‌های کرمی برای موقعیت‌های مختلف قابل استفاده‌اند فقط باید در انتخاب رنگ آن دقت کنید.

رژ لب‌های شفاف و ویژگی آن‌ها

رژ لب‌های شفاف پوشش‌دهی و رنگ خاصی ندارند فقط باعث می‌شوند لب‌ها شفاف و زیباتر شوند، این رژ لب‌ها برای دختر خانم‌ها و آرایش روزمره بسیار مناسب هستند. جلوگیری از خشکی لب یکی دیگر از ویژگی‌های رژ لب‌های شفاف است.

رژ لب‌های مات و ویژگی آن‌ها

رژ لب‌های مات امروزه محبوب‌ترین نوع رژ لب بین خانم‌ها هستند که کامل‌ترین پوشش‌دهی و بیشترین ماندگاری را دارند، رژ لب‌های مات طیف رنگی گسترده‌ای دارند و برای مجالس مناسب‌تر هستند. یکی از بدی‌های اینگونه رژ لب‌ها این است که باعث خشکی لب‌ها می‌شوند.

آشنایی با انواع رژ لب و ویژگی‌های آن‌ها‎ر

انواع رژ لب های مایع

لاک لب و ویژگی‌های آن

لاک لب تقریبا شبیه رژ لب‌های مات است و براق نیست، ماندگاری لاک لب فوق العاده است. لاک لب برای عروس خانم‌ها هم گزینه مناسبی است زیرا پوشش‌دهی و ماندگاری بالایی دارد.

منبع: namnak

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب