بهترین چای ها برای لاغری کدامند

بهترین چای ها برای لاغری کدامند - حرفه ای

چای برای نخستین بار در چین شناخنه شد، واژه چای در شمال هندوستان و چین به کار می‌رفته است و با همان تلفظ وارد زبان فارسی شده‌است. چای یکی از نوشیدنی های مورد علاقه ایرانیان است که مصرف آن در هر زمانی لذت بخش است، اما اغلب ایرانی ها فواید و خواص چای را نمی‌دانند. در این مقاله به معرفی انواع چای لاغری و تاثیر مستقیم استفاده این چای‌ها روی سوخت و ساز بدن افراد صحبت خواهیم کرد.

چای اولانگ

بهترین چای لاغری

چای اولونگ یک چای لاغری سنتی چینی است که تا حدی متحمل اکسایش می‌شود و از لحاظ میزان اکسایش و رنگ حد واسط چای سبز و چای سیاه است. اغلب افراد چای اولونگ را با عطر میوه‌ای و دل‌پذیر و طعم منحصربه‌فرد توصیف می‌کنند. البته این عطر و طعم بسته به میزان اکسایش بسیار متغیر است.

این چای می تواند با افزایش متابولیسم بدن باعث آب شدن چربی ها شود. اولاگ یک نام چینی برای اژدهای سیاه است و می واند فرآیند کاهش وزن را با افزایش متابولیسم سریع کندو باعث لاغری می شود

چای سبز

بهترین چای لاغری

نوشیدن چای سبط می تواند سلول های چربی را از بین ببرد. قبل از انجام تمرینات ورزشی، شما می توانید تاثیر چربی سوزی ورزش را با نوشیدن چای سبز افزایش دهید که مطمئنن  موجب تسریع شدن روند لاغری شما می شود.

چای نعناع(کاهنده اشتها)

بهترین چای لاغری

شما می توانید یک قوری بزرگ را با برگ های نعناع چر کنید و از آن برای کاهش وزن و لاغری خود استفاده نمایید. در حالی که برخی از بوها و عطرها می تواند باعث تحریک اشتها شود، برخی دیگر می توانند اشتها را سرکوب نمایند.

بیشتر بخوانید:

عسل طبیعی را از عسل مصنوعی چگونه تشخیص دهیم.

چای سفید(مسدود کننده چربی)

بهترین چای لاغری

یکی دیگر از چای هایی که موجب لاغری می شود چای سفید می باشد .این چای از تشکیل سلول های چربی جدید جلوگیری می کند و سرشار از آنتی اکسیدان های مختلفی است.

چای رویبوس(کاهندگی گرسنگی)

بهترین چای لاغری

این چای هورمون های ذخیره کننده چربی را تنظیم می کند. و باعث لاغری می شود

 

قبلی «
بعدی »

من در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کردم.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    مطالب اخیر