راهنمای خرید لاک ناخن

راهنمای خرید لاک ناخن

آیا می دانید چگونه یک لاک ناخن با دوام بخرید؟

اگر شما از لاک ناخن استفاده می کنید و میخواهید متفاوت جلوه کنید، بعد از رنگ حتما به جنس لاک ناخن هم اهمیت میدهید و از هر لاکی برای آرایش انگشتان خود استفاده نمی کنید. شما باید توجه داشته باشید که یک لاک خوب فقط رنگ زیبا داشتن نیست بلکه ساختار یک لاک از رنگ آن لاک هم مهمتر است. احتمالا میتوان گفت که انتخاب یک لاک خوب یکی از مشکل ترین انتخاب ها در زمان خرید لوازم آرایش است چون به توجه زیادی احتیاج دارد.

راهنمای خرید لاک ناخن

چگونه یک لاک ناخن خوب، با دوام و با کیفیت بخریم؟

اگر شما از لاک ناخن استفاده می کنید و میخواهید متفاوت جلوه کنید، بعد از رنگ حتما به جنس لاک هم اهمیت میدهید و از هر لاکی برای آرایش انگشتان خود استفاده نمی کنید.شما باید توجه داشته باشید که یک لاک خوب فقط رنگ زیبا داشتن نیست بلکه ساختار یک لاک از رنگ آن لاک هم مهم تر است.

میتوان گفت که انتخاب یک لاک خوب یکی از مشکل ترین انتخاب ها در زمان خرید لوازم آرایش است چون به توجه زیادی احتیاج دارد.

چندین سال قبل ممکن بود فقط در رنگ لاک نتوانید تصمیم گیری کنید. ولی امروزه علاوه بر انتخاب رنگ باید درباره مات یا درخشان بودن، آبرنگی، دانه ای، مخملی، شب نما، اکلیلی و یا ساده بودن لاک نیز تصمیم گیری کنید، جالب اینجاست که قیمت لاک ناخن ها امروزه کاملا متغیر با هم هستند و شما در مورد قیمت هم باید بهترین انتخاب را داشته باشید.

البته تمام این تصمیمات در مرحله دوم پس از انتخاب مارک و قیمت لاک قرار می گیرد. شما در انتخاب لاک باید به موارد مهم دیگری نیز دقت کنید که معمولا خانومها کمتر به آن ها توجه می کنند.

راهنمای خرید لاک ناخن

به این موارد توجه داشته باشید:

√ شما در هنگام خرید لاک به اولین چیزی که باید دقت کنید غلظت لاک ناخن است. اگر لاک رقیق باشد، به هنگام لاک زدن بر روی ‏ناخن پخش خواهد شد و پوشش یک‌ دستی را ایجاد نخواهد کرد و اگر زیادی غلیظ ‏هم باشد، لایه ای لخته ‌لخته و برجسته‌ را تشکیل خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

چگونه رژ لب اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟
تشخیص کالای اصلی از تقلبی

√ مورد دیگر که در خرید لاک ناخن خیلی مهم است قلم موی آن است، قلم مو باید اندازه ای باشد که حداکثر با دو تا سه حرکت تمام سطح ناخن را بپوشاند، شاخه شاخه نباشد و به اندازه کافی نرم باشد تا هنگام کشیدن روی سطح ناخن اثری به جا نگذارد و شما بتوانید یک لاک زیبا بر روی دستانتان بزنید.

√ علاوه براین رشته های قلم موی لاک ناخن باید به اندازه کافی محکم باشند تا هنگام لاک زدن کنده نشوند و به لاک خیس نچسبند که این امر شما را عصبانی خواهد کرد.

√ یک لاک ناخن خوب پس از خشک شدن باید کاملا صاف باشد و عاری از هرگونه نقطه، حباب، خط، اثر و ‏ناصافی باشد. توصیه من به شما این است که در هنگام خرید لاک ناخن حتما قلم آن را در آورید، بر روی ناخنتان تست کنید و به تمام نکاتی که شما را با آن ها آشنا کردم توجه کنید حتی کمی بعد از تست کردن صبر کنید که لاک خشک شود و ببینید وضعیت مقدار لاکی که تست کردید چگونه است.

امیدوارم از این توضیحات استفاده لازم را برده باشید و همیشه بهترین لاک را در خریدتان انتخاب کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب اخیر