نماد سایت حرفه ای

فوت و فن ست کردن جواهرات با لباس و شخصیت

فوت و فن ست کردن جواهرات با لباس و شخصیت

برای درخشیدن در مراسم بهتر است جواهرات خود را با شخصیت، مدل لباس و شکل صورتتان ست کنید. زیورآلات در شکل‌ها و رنگ‌ها، طراحی‌ها و اندازه‌های متفاوتی هستند و می‌توانند یک پیراهن ساده را به یک لباس ویژه تبدیل کنند. برای اینکه در ست کردن جواهرات با لباس‌هایتان موفق‌تر باشید و زیباتر به نظر برسید باید از اصول ست کردن جواهرات با لباس که در ادامه آورده ایم ، اطلاعاتی داشته باشید.

ست کردن جواهرات با لباس

جواهرات خود را با رنگ لباستان هماهنگ کنید مثلا اگر لباس مشکی یا کبود پوشیده‌اید، از جواهرات طلایی با رنگ‌های تیره استفاده کنید و جواهراتی که سنگ‌هایی به رنگ قرمز یا زرد متمایل به نارنجی و یا تناژ گرم دارند را با لباس‌های رنگ سرد مثل آبی، سبز، بنفش ست کنید  اگر لباس شما رنگ روشن مانند سفید یا آبی کم رنگ دارد از جواهرات نقره‌ای استفاده کنید.

هماهنگ کردن جواهرات با شکل صورت

برای اینکه زیباتر به نظر برسید بهتر است جواهراتتان را با شکل صورتتان هماهنگ کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید زیورآلات

هماهنگ کردن جواهرات با شخصیت

جواهرات خود را با شخصیت خود هماهنگ کنید.

هماهنگ کردن جواهرات با مناسبت‌ها

شما باید در مناسبت‌های مختلف جواهرات‌تان نیز متفاوت باشد .

بیشتر بخوانید: چگونه طلای اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

نکته مهم برای ست کردن جواهرات با لباس

ساده باشید

اگر لباس ساده‌ای پوشیده‌اید بهتر است از زیورآلات بزرگ استفاده نمایید. برای دیده‌تر شدن جواهراتتان آنها را با لباس‌هایتان هماهنگ کنید، مثلا با پیراهن مشکی یک یا دو تکه از زیورآلاتی که جلب توجه می کند را بیاندازید.

زیبایی با استفاده از جواهرات ساده

همانطور که گفتیم با لباس‌های ساده خود یک گردنبند رنگی براق و بزرگ استفاده کنید. اگر لباستان طرح‌دار است هیچ‌گاه جواهرات بزرگ استفاده نکنید زیرا زیورآلات ساده با لباس‌های طرح‌دار مناسب‌تر است. با پوشیدن یک لباس نامناسب ممکن است شما توجه را از جواهرات زیبای خود دور کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید و انتخاب انگشتر مناسب مدل دست و انگشتتان

یک تکه جواهر کافی است

احتیاج نیست خودتان را در انواع و اقسام زیور آلات غرق کنید. بهتر است هر بار از یک تکه زینتی استفاده کنید و اگر می‌خواهید از چند زیورآلات متفاوت استفاده کنید، هر دو را از انواع بزرگ و براق انتخاب نکنید.

همیشه از یک جنس فلز استفاده کنید و از این نوع زیورآلات با لباس تکه دوزی یا طرح های چند رنگ استفاده نکنید.

در پوشیدن گردنبند به مدل یقه لباس توجه کنید

اگر پیراهنتان یقه‌ای دارد که پشت گردن حلقه شده است و درست شبیه یک گردنبند است، پوشیدن یک گردنبند اضافه کار چندان جالبی نیست.

منبع: نمناک

خروج از نسخه موبایل