چرا یک مرد به شما کم توجهی می کند ؟

چرا یک مرد به شما کم توجهی می کند ؟ - حرفه ای

شاید برای شما پیش آمده باشد که مردی به شما کم توجهی کند و یا هنگامی که به او پیام می دهید جواب شما را ندهد .این وضعیت هنگامی دردناک  می شود  که آن فرد شخص مورد علاقه ی شما باشد. این قضیه هنگامی سخت تر و دردناک تر می شود که او با اینکه در پیام رسان آنلاین است  و پیام شما را می خواند و یا به اصطلاح سین می کند و نمی خواهد جواب شما را بدهد.

این کار دو دلیل اصلی می تواند داشته باشد :

هنگامی که شما علت را می دانید

این اتفاق  که به ندرت پیش می آید ، هنگامی روی می دهد که او عاشق شما باشد و رابطه ی خوبی با هم داشته باشید . در این حالت ، هنگامی  که شما به احساسات او صدمه بزنید، ممکن است او شما را نادیده بگیرد و به شما کم محلی کند.او می خواهد  از این طریق خودش را تسکین دهد، گاهی مردها مانند  پسربچه ها رفتار می کنند.  این اتفاق هنگامی رخ می دهد که شما دلیل ناراحتی فرد مورد نظرتان را می دانید. در این مورد شما دقیقا می دانید او چه زمانی ، چه مکانی و به چه علت از شما ناراحت است .

هنگامی که شما با چنین وضعیتی روبه رو می شوید  نیازی نیست که نگران باشید ، اندکی به او زمان بدهید تا اندکی عصبانیتش از رفتار شما تسکین یافته باشد، سپس به او پیام بدهید .

باز هم می گویم این حالت زمانی اتفاق می افتد که شما رابطه ی خوبی دارید، به همین خاطر ، برای اینکه فرد مورد نظرتان بفهمد که برای شما ارزشمند است ، شما آغازگرپیام و دلجویی  دوباره  باشید و اگر باز هم کم محلی کرد ، این بار بگذارید او پیش دستی کند.

هنگامی که شما علت را نمی دانید

در این حالت ، لازم نیست شما به دنبال دلیل بگردید. این دلیل که علت بسیاری از بی محلی ها می باشد ، چه در مردان و چه در زنان ، عدم جذابیت کافی برای ادامه ی رابطه و یا حتی شروع آن می باشد.

اگر به آن فرد علاقمند باشید این اتفاق بسیار دردناک است. هنگامی که شما به مردها کم محلی میکنید ، آن ها بیشتر جذب شما می شوند ، اما مرد ها ، هنگامی به شما بی اعتنایی می کننند که این رابطه از اول برای آنها جذابیت کافی را نداشته است.پس هنگامی که چنین اتفاقی رخ می دهد می خواهد شما بفهمید که زیاد روی این رابطه حساب نکنید و شاید حتی به اینکه شما چه فکری می کنید اهمیتی نمی دهد. هنگامی که با چنین چیزی برخورد می کنید شما نباید سعی کنید با آن شخص ارتباط برقرار کنید.روی فردی که با شما رفتار خوبی ندارد متمرکز نشوید.

 حرف آخر

در پایان باید متذکر شوم ، این دلایل ممکن است همواره صدق نمیکند و حتی دلایل دیگری که کاملا متناقض با این علت ها می باشد، در بسیاری از موارد صادق باشد.

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب اخیر