چگونه پیام‌های WhatsApp خود را به تلفن جدید ارسال کنید؟

چگونه پیام‌های WhatsApp خود را به تلفن جدید ارسال کنید؟

زمانی که تلفن جدید خریداری می‌کنید، باید چندین قدم بردارید تا مطمئن شوید که تمام اطلاعات دستگاه قدیمی خود را انتقال داده‌اید. انتقال چیزهایی مثل عکس و برنامه نسبتاً آسان هستند، اما پیغام‌های WhatsApp را چگونه انتقال دهیم؟ هر چه باشد، شما احتمالاً می‌خواهید تاریخچه پیام‌های‌تان را حفظ کنید. این دقیقاً جایی است که iMyFone iTransor for WhatsApp می‌آید.

این برنامه در همه انواع تلفن کار می‌کند، به شما امکان می‌دهد تا بدون نیاز به عصبانی شدن با سایر ابزارهای انتقال ناامیدکننده و خسته کننده، پیام‌های WhatsApp را به یک تلفن جدید به راحتی انتقال دهید. iMyFone iTransor برای WhatsApp از دستگاه‌های Android و iOS پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید از یک سیستم عامل به سیستم دیگر یا به تلفن با همان سیستم عامل انتقال دهید. مهم نیست که چه تنظیمات شما باشد، iMyFone iTransor برای واتساپ به راحتی امکان انتقال، تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی WhatsApp را فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید: نحوه خواندن پیام های حذف شده در واتس اپ، تلگرام و اینستاگرام

این ابزار فراتر از انتقال تاریخچه پیام است. همچنین با استفاده از iMyFone iTransor برای واتساپ می‌توانید تمام پیام‌های خود را به رایانه پشتیبان انتقال دهید (در صورت گم شدن گوشی یا سرقت آن) ، و در صورت نیاز می‌توانید پیام‌های خود را به راحتی در دستگاه جدید خود بازیابی کنید.

شاید بهترین چیز در مورد iMyFone iTransor برای WhatsApp ، برخلاف برخی ابزارهای دیگر ، استفاده از آن بسیار آسان باشد. برای انتقال پیام از دستگاه قدیمی به دستگاه جدید فقط یک کلیک طول می‌کشد. رابط کاربری، به خوبی طراحی شده است ، و پس از باز کردن آن، بلافاصله نحوه عملکرد آن را می‌فهمید.

در اینجا نحوه انتقال پیام‌های WhatsApp به تلفن جدید آورده شده است:

دستگاه‌های خود را از طریق کابل USB به رایانه متصل کنید.

چگونه پیام‌های WhatsApp خود را به تلفن جدید ارسال کنید؟

پس از شناسایی تلفن‌های خود، دکمه “انتقال” را در رابط کاربری فشار دهید.

چگونه پیام‌های WhatsApp خود را به تلفن جدید ارسال کنید؟

صبر کنید تا انتقال به پایان برسد، سپس دکمه «انجام شد» را فشار دهید تا دستگاه مجدداً راه اندازی شود – پس از آن، می‌توانید پیام‌های WhatsApp خود را در تلفن جدید خود مشاهده کنید.

چگونه پیام‌های WhatsApp خود را به تلفن جدید ارسال کنید؟

iMyFone iTransor برای واتس اپ نیز یک برنامه همه کاره است. این روزها، از WhatsApp نسبت به دیگر برنامه‌های چت بیشتر استفاده می‌شود. خوشبختانه، این برنامه عکس‌ها، فیلم‌ها و پیوست‌های شما را به دستگاه جدید شما منتقل می‌کند. شما هرگز نگران این نخواهید بود که نتوانید به پیوست‌ها در خط دسترسی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: قابلیت جدید واتساپ برای حذف پیام‌های قدیمی گروه‌ها

مزایای فراوانی برای ذخیره کردن یک پشتیبان از پیام‌های شما در کامپیوتر به جای فضای ابری وجود دارد. به عنوان مثال ، دیگر لازم نیست نگران چیزهایی مانند استفاده از فضای ذخیره ابری خود باشید. همچنین می‌توانید با استفاده از برنامه iTransor Lite به سابقه پیام دسترسی داشته باشید و حتی پیام‌های خود را چاپ کنید. یا، می‌توانید از این سرویس در رابطه با سرویس ابری استفاده کنید تا در هر زمان از چندین نسخه پشتیبان تهیه کنید، و پیام های خود را ایمن و سالم نگه دارید.

اگر مرتباً تلفن را تعویض می‌کنید، نگران از دست دادن دستگاه خود و یا سرقت آن نیستید، یا می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که سابقه پیام شما با خیال راحت به یک دستگاه جدید منتقل می‌شود، iMyFone iTransor برای واتساپ راهی برای انجام این کار است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن را مستقیماً از وب سایت iMyFone کسب کنید.

منبع: HowToGeek

 

قبلی «
بعدی »

من در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کردم.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    مطالب اخیر