۱۰ سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

در حالی که به همه ما یاد داده شده است که یک کتاب را بر اساس جلد آن قضاوت نکنیم، اما برداشت‌های اول اهمیت دارند. ما از گروه متنوعی از زنان پرسیدیم که در سبک لباس مردانه بیشتر به چه چیزی اهمیت می‌دهند، دریافتیم که چه جزئیاتی واقعا تفاوت ایجاد می‌کند.

بنابراین زنان چه چیزی را جذاب می‌دانند؟ ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنها چه گفته‌اند.

عادت‌های خوب نظافت

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

مهم نیست که چه لباسی می‌پوشید، اصلی ترین چیزی که زنان در مورد شما متوجه می‌شوند عادت های نظافت شما است. این شامل موها، موهای صورت، موهای بدن، بوی بدن و تمیزی کلی شما می‌شود. در حالی که سلیقه زنان متفاوت است، در این مورد اجماع نظر وجود دارد.

زنان مردی را دوست دارند که می‌داند چگونه از خودش مراقبت کند و به ظاهر او افتخار می‌کند. اصلاح‌کرده، تراشیده، و غیره . بنابراین فراتر از اصول حفظ بهداشت خوب پیش بروید و یک روتین نظافت کلی ایجاد کنید.

سلیقه عالی در کفش

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

سلیقه عالی در کفش یکی از اولین چیزهایی است که خانم‌ها در سبک مردانه متوجه می‌شوند، شاید بعد از عادت‌های عالی نظافت دومین مورد باشد. این باید به شما بگوید که سرمایه گذاری در کفش‌های کلاسیک و با کیفیت، کاری بیهوده نیست.

حتماً از سبک‌های مناسب فصل استفاده کنید. اگر کفش ورزشی سالن بدنسازی خود را در یک قرار ملاقات پوشیده‌اید، خنگ به نظر می‌رسید، به ما اعتماد کنید.

تیشرت سفید + شلوار جین

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

این یک ترکیب کلاسیک است – و دلیل خوبی هم دارد. راحت، مناسب بودجه و کاملا رک و پوست کنده، ظاهری است که هر مردی می‌تواند استفاده کند. با این حال، تناسب جذابیت کلی آن به شدت تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

تی شرت متناسب اندام، بدن شما را در بهترین سبک ممکن نشان می‌دهد. بیش از حد گشاد و یا خیلی تنگ به همان اندازه ناخوشایند هستند. اطمینان حاصل کنید که آستین‌های شما خیلی گشاد نیست وگرنه می‌توانید عضلات دو سر شما را پمهان کند، بخشی از بدن که برای زنان بسیار جذاب است.

برای جین، توصیه ما این است که یک برش باریک یا مخروطی انتخاب کنید که فقط به اندازه کافی بلند باشد که قسمت بالای کفش شما را بچسبد. اما مطمئن باشید که سبکی که انتخاب می‌کنید متناسب با اندام شماست.

کت و شلوار

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

بسته به شغل خود، ممکن است تقریباً هر روز کت و شلوار بپوشید یا به سختی کت و شلوار بپوشید. هر جا که در آن طیف قرار می‌گیرید، خانم‌ها به لباس پوشیدن شما توجه می‌کنند. با این حال، کت و شلواری که مناسب شما نباشد به شما کمکی نمی‌کند. اگر به نظر می‌رسد که کت و شلوار برایتان گشاد است و متناسب با بدنتان نیست، احتمالاً بهتر است کت و شلوار نپوشید.

بیشتر بخوانید: اشتباهاتی که آقایان خوشتیپ انجام نمی‌دهند!

کت شما باید کاملاً راحت در شانه‌ها قرار بگیرد، آستین شما باید دقیقاً قبل از مچ دستتان ختم شود و شلوار شما باید به اندازه مناسب لبه‌دار شود. اگر به تعدیل نیاز دارید، هر یک از این جنبه‌ها را می‌توان توسط خیاط ارزان قیمت تغییر داد – بنابراین یاد بگیرید چگونه با یک خیاط صحبت کنید.

تا زدن آستین‌ها

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

آستین بالا زدن و کمی بازو نشان دادن مورد پسند خانم‌هاست. دارای حال و هوای راحت، خودمانی و گرم و صمیمی دارد. این می‌تواند باعث شود پس از انجام یک کار جدی و مردانه، به عقب بازگردید.

دفعه دیگر که به یک ساعت شاد بعد از کار می‌روید یا هر زمان که می‌خواهید رسمیت پیراهن دکمه دار را کاهش دهید، این سبک را در ذهن داشته باشید.

شلوار چینو

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

شلوار چینو قطعه همه کاره دیگری است که می‌توانید به راحتی در کمد لباس روزمره خود قرار کنید. زنان آنها را دوست دارند.

درست مانند کت و شلوار، تناسب مناسب نیز ضروری است. چینوهای خیلی بزرگ یا بی شکل ظاهر را خراب می‌کنند، بنابراین یک برش مخروطی و مدرن انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: اصول رنگ بندی در فشن

هنلی

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

وقتی صحبت از عامل جذب می‌شود، هنلی یک قدم بالاتر از تی‌شرت است. آنها زیبایی روزمره‌ای به لباس شما می‌بخشند و به راحتی به کمد لباس آخر هفته شما اضافه می‌شوند. در رنگ‌های خنثی مانند سفید، خاکستری و سرمه ای انتخاب کنید، و می توانید آنها را تقریباً با هر شلواری که خود دارید ست کنید. در مقایسه با تی‌شرت سن بالاتری به نظر می‌رسید و همچنان به همان راحتی هستید.

ژاکت‌های یقه V

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

یک ژاکت یقه V تعادل مناسبی را بین حالت راحت و کامل شدن ایجاد می‌کند، بنابراین پوشیدن یک لباس شرط بندی مطمئن در بیشتر موارد است. به عنوان یک پاداش، هنگام سرد شدن هوا به گرم نگه داشتن شما کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید: در انتخاب بلوز مردانه چه مواردی را در نظر بگیریم؟

به دلیل تطبیق پذیری، ما به شما پیشنهاد می‌دهیم خاکستری تیره، سرمه‌ای یا سبز زیتونی را انتخاب کنید. سعی کنید آن را روی یک پیراهن دکمه دار بپوشید – عامل لایه بندی قسمت مهمی از پیروزی بقه V است.

لوازم جانبی شیک

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

اکسسوری‌هایی که به خوبی انتخاب شده‌اند، سبک شما را واقعاً عالی می‌کنند، بنابراین با آنها به عنوان یک فکر ثانویه رفتار نکنید. اگر تازه شروع به آزمایش می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم اولین خرید خود را یک ساعت مینیمالیستی کم ارزش شروع کنید. (ما می دانیم که عملکرد ساعت در این مرحله اساساً منسوخ شده است – اما آنها بسیار خوب به نظر می‌رسند.)

مراقب باشید که شالوده‌ای را که از روی عرشه بنا شده است خراب نکنید. جواهرات زیاد، اکسسوری‌ها پر زرق و برق، و رنگ و لعاب لباس، می‌تواند بیش از خوب بودن، ﺁسیب برساند.

مانکل

10 سبک مردانه که از نظر زنان جذابیت بیشتری دارند

شاید جنجالی‌ترین مورد در لیست ما، mankle (مرد + مچ پا) در طی چند سال گذشته محبوبیت جدی داشته باشد. این یک جنبش مدرن و جسورانه، با زیر بنای احساسات است – و بسیاری از زنان از آن دیوانه می‌شوند. در آن آمده است: “من به ظاهر خود اهمیت می‌دهم ، اما نه خیلی زیاد.” علی رغم آنچه ممکن است فکر کنید، نشان دادن مچ پا به معنای بی حس ماندن نیست.

منبع: ties

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب اخیر