۱۵ پیامی که در رابطه نباید فرستاد

15 پیامی که در رابطه نباید فرستاد

۱) پیام های “من رو ترک نکن”

اگه این رابطه تموم بشه من نمی تونم به زندگیم ادامه بدم
خواهش می کنم صبر کن ما میتونیم این رابطه را درست کنیم
یک فرصت دیگه به خودمون بده

این نوع پیام ها تنها باعث میشن او از تصمیمی که گرفته فاصله بگیره. اگر شما بهش اجازه بدید برود و به نتیجه برسد شانس برگشت را چندین برابر بیشتر می کنید و تلاش برای نگه داشت او در رابطه تنها فاصله رو بعد از مدتی زیاد می کند.

۲)پیام های “من بهت عاجزانه نیاز دارم”

خواهش می کنم به احساسات من لطمه نزن
میترسم اگر بری (مثلا سفر) من رو فراموش کنی
من برای تو اهمیتی ندارم

این نوع پیام ها نیازمندانه هستند، نشان میدهد شما می ترسید او را از دست بدهید و تلاش دارید متقاعدش کنید برای شما وقت بیشتری اختصاص دهد. به او ثابت کنید اگر تلاشی نبینید، شما هم تلاش نمی کنید و همینظور به او برای انجام فعالیت های فردیش زمان می دهید.

۳)پیام های “تهدید بلاک کردن”

اگر بری من رو برای همیشه ازدست میدی چون بلاکت می کنم
و یا بلاک کردن چند روز بعد از تموم شدن رابطه

جذاب ترین کار این هست که شما اهمیت ندهید دوست داشته می شوید یا نه. اگر کسی علاقه ای به ماندن با شما نداره، شما عصبانی نمی شوید. اما بلاک کردن راهی برای نشان دادن عصبانیت شما و جلب توجه می باشد. اگر مایل به ارتباط نیستید تنها کار اینه که به او پیام ندهید. تنها در صورتی بلاک کید که واقعا دیگر تمایلی به ارتباط ندارید.

۴)پیام های “خشن در لحن، مهربان در رفتار”

تو با احساسات من بازی کردی، ازت متنفرم (معنی: من خیلی ناراحتم اما اگر چند روز دیگه بگی دوسم داری همه چی درست میشه)
دیگه هیچ وقت به من زنگ نزن، تو بهم خیانت کردی اما من عاشقت بودم(معنی: من از این ناراحتم که تو بهم خیانت کردی اما ممکنه خیلی راحت دوباره نرم بشم)

شما باید تمرین کنید در این شرایط در گفتار مودب و در رفتار قاطع باشید. اگر او به شما خیانت کرده بهش بگید که رفتارش برای شما قابل پذیرش نیست و مجبور هستید او را ترک کنید، ترک کردن یک رفتار قاطع عست که تاثیرش چندین برابر گفتار خشنه و احترام زیادی برای شما می سازد.

۵)پیام های “من تلاش دارم حسادت تو رو تحریک کنم”

داره برام خواستگار میاد
داره برام خواستگار میاد
از من خیلی خوشش میاد

اگر باهام ازدواج نکنی خانوادم من رو برای ازدواج تحت فشار میذارن
ایرادی نداره در مورد خواستگار با او صحبت کنید اما نباید به هیچ وجه برای برانگیختن حسادتش پای مرد(زن) دیگری رو به میان بکشید. بعد از چند بار تکرار این کار او به راحتی متوجه هدف شما که همون جلب توجه هست خواهد شد. این رفتار نه تنها او را نزدیک تر نمی کند که شما را نیازمند ترنشان می دهد.

۶)پیام های “زندگی من خسته کننده است”

چرا جواب نمیدی
من همیشه باید برای جواب تو منتظر بمونم
تو برای رابطه وقت نمیذاری

برای شما وقت نمی ذاره؟ شما زندگی جذاب خودتون رو دارید و گوشی رو کنار کی گذارید. اگر جواب پیام شما رو نمیده اول از همه نباید صور کنید رابطه را از دست دادید. تنها بهتره صبر کنید شاید کار مهم تری پیش آمده و اگر این رفتار ادامه پیدا کرئ، تنها تلاشتون رو کمتر کنید.

۷)پیام های “کارآگاهی”

از یک سیم کارت دیگه بهش پیام بدید تا امتحانش کنید
بعد از بهم خوردن رابطه با یک اکانت دیگه باهاش ارتباط برقرار کنید
به دوستون پیشنهاد بدید امتحانش کنه

برای اعتماد داشتن به کسی کافیه احساس خودتون رو جدی بگیرید.از خودتون صادقانه بپرسید بهش اعتماد دارم؟ و اگر در جواب شک کردید بدونید ذهن شما از کنار هم گذاشتن رفتارهای او به این نتیجه رسیده. شما بی دلیل شک نمی کنید. راه های بالا تنها ضعف شما را نشان می دهد. اگر ترکتون کرده چه تفاوتی دارد که با کسی دیگری آشنا بشه یا نه؟ او به هر حال شما رو رد کرده.

۸)پیام “من رو سرگرم کن”

سلام
چیکار می کنی

چیزی که این پیام ها نشان میدهد این است که شما در خانه هستید و حوصلتون سررفته و کاری ندارید که انجام بدهید. اگر می خواهید به او پیامی بدهید در پیامتان معنای را اضافه کنید. مثلا از آن شوالی در مورد کارش بپرسید. فقط سلام را به عنوان پیام نفرستید.

۹)پیام های “خنثی و یا خشن”

اوکی
نمیدونم
هر طور راحتی

طرف مقابل به راحتی متوجه میشود که شما ناراحت هستید، اشکالی ندارد که ناراحت باشید اما اگر چیزی می خواهید بگویید و یا ناراحت هستید به او زنگ بزنید و تلفنی صحبت کنید، اگر دوست ندارید فعلا با او صحبت کنیئ، مدتی برای جواب دادن صبر کنید.پیام ها جایی برای نشان دادن عصبانیت یا ناراحتی شما نسیت. اگر اون لحظه جواب بهتری ندارید اجازه بدهید زمان بگذرد و به روش بهتری ناراحتیتان را بیان کنید.

۱۰)پیام های “من زندگی خودم رو دوست ندارم”

برای چی جواب ندادی؟
چرا جواب نمیدی؟

چیزی که این پیام ها نشانمیدن این است که چیز بهتری برای انجام دادن ندارید و نشستید دارید به او و اینکه چرا جوابتام را نداده فکر می کنید در حالی که او دارد زندگی خودش را پیش میبرد. اگر جواب نمیدهددنبال زندگی خودتان بروید و کارهایتان را انجام دهید. بعد از آن می توانید گوشیتان را چک کنید.

بیشتر بخوانید

۱۲ نکته ای که در اولین ملاقات باید رعایت کرد

چرا یک مرد به شما کم توجهی می کند ؟

۸ نشانه رابطه ای که سالم نیست

۱۱)پیام های “به من اعتبار و ارزش بده”

هنوزم از من خوشت میاد؟
می خوام بدونم آیا هنوزم احساسی بین ما برقراره؟هنوزم دوسم داری؟
چرا دیگه مثل قبل نیستی؟

دنبال اعتبار گرفتن از او از طریق پیامنباشید، مخصوصادنبال تایید احساساتتون از طرف او از طریق پیام دادن. باید خودتان باشید که به احساستان ارزش و اعتبار می دهید و اگر این احساس را دریافت نمی کنید از طریق ارتباط حضوری یا تلفنی با او صحبت کنید و به درستی از او بپرسید که مشکل کجاست؟

۱۲)پیام های “وضعیت رابطه”

ما با هم چی هستیم؟
این رابطه به کجا میره؟
درمورد خودمون چه فکری می کنی؟

نباید از یک نفر سوالات مهمی در مورد وضعیت رابطه را از طریق پیام بپرسید. این کار را حضوری و با اعتماد به نفس انجام بدهید. این مساله ای نیست که با پیام در موردش صحبت بشه.

۱۳)پیام “اولین باری که می خواهید بگید خوشتون میاد”

دوستت دارم
فکرکنم دارم عاشقت میشم
من خیلی احساسم به تو عمیقه

مخصوصا ابتدای رابطه و زمانی که هنوز او به شما چیزینگفته، راه بسیار بسیار بدب هست. من معتقدم بهتره اولین دوستت دارم را مرد به شما بگه و حتی اگر شما هم می خواهید بیان کنید ازش خوشتون میاد از زریق پیام این کار را انجام بدهید. برای زمان مناسب صبر کنیدو شجاعت لازم را داشته باشید تا این کار را ، رو در رو انجام بدهید.

۱۴)پیامهای “من دارم دنبالت می کنم”

فرض کنید به شما خبر نداده که دار کجا میره و شما عکسش رو با دوستش در اینستاگرام می بینید. به او پیام می دهید:
با علی خوش می گذره؟؟

اینکار را انجام ندهید چون اولا اگر دوست داشت خودش به شما می گفت که کجا میره یا چیکار می کنه و دوما ای مورد هم نشون میدهد شما دائم در حال چک کردن او هستید و زندگی خودتون اونقدر خراب نیست که بهش بپردازید.

۱۵)پیام “به هم زدن”

بسیار بی رحمانه است با کسی از طریق پیام بهم بزنید.مخصوصا کسی که مدت زیادی هست با او ارتباط دارید. برای او احترام قائل شوید و شجاعت این را داشته باشید که با او رو به رو شوید و این کار را حضوری انجام دهید.

قبلی «
بعدی »

من در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کردم.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    مطالب اخیر