نحوه ارسال پیام‌های ناپدید شونده در اینستاگرام

نحوه ارسال پیام‌های ناپدید شونده در اینستاگرام

ناپدید شدن پیام‌ها در پیام رسان‌ها روند جدیدی است که در این چند وقت مد شده است. اکنون شما می‌توانید از طریق پیام‌رسان اینستاگرام پیام‌های ناپدید شونده ارسال کنید. فیسبوک Vanish Mode را در Instagram DMs و Messenger خود معرفی کرد، ویژگی جدیدی که به شما این امکان را می‌دهد پیام‌هایی را ارسال کنید که کاملا از تاریخچه چت محو شوند.

اینستاگرام برای ارسال متن‌های ناپدید شونده، ویژگی “Vanish Mode” را در سرویس پیام رسانی خود ارائه می‌دهد. هر متن یا رسانه‌ای را که در حالت Vanish ارسال می‌کنید به محض مشاهده گیرنده به طور خودکار پاک می‌شود.

بیشتر بخوانید: چگونه ببینیم چه کسی ما را در اینستاگرام بلاک کرده است

برای دسترسی به حالت Vanish، ابتدا مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را در تلفن هوشمند اندروید یا آیفون خود نصب دارید.

در مرحله بعدی، برنامه اینستاگرام را در تلفن خود باز کرده و از لبه سمت چپ صفحه به سمت چپ بکشید (یا روی دکمه دایرکت در بالا سمت راست ضربه بزنید) تا لیست پیام‌های خود را مشاهده کنید.

نحوه ارسال پیام‌های ناپدید شونده در اینستاگرام

مکالمه‌ای را که می‌خواهید برای آن از حالت Vanish استفاده کنید، انتخاب کنید.

برای فعال کردن حالت Vanish، یک حرکت انگشت به سمت بالا بالای جعبه متن انجام دهید. پس از موفقیت، اینستاگرام پس زمینه گپ شما را با سایه‌ای تیره به‌روز می‌کند و چند انیمیشن را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به شما اطلاع دهد که حالت Vanish فعال است.

نحوه ارسال پیام‌های ناپدید شونده در اینستاگرام

در حالت Vanish، می‌توانید به طور معمول به چت ادامه دهید و پیام‌ها را در تمام قالب‌های معمول مانند متن، کلیپ‌های صوتی و موارد دیگر ارسال کنید.

نحوه ارسال پیام‌های ناپدید شونده در اینستاگرام

تفاوت در این است که به محض اینکه دوباره انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا حالت Vanish را ترک کنید و شخص دیگر هر آنچه را که ارسال کرده‌اید بخواند، اینستاگرام آن پیام‌ها را حذف می‌کند.

نحوه ارسال پیام‌های ناپدید شونده در اینستاگرام

در حالی که گیرنده در گرفتن اسکرین شات از پیام‌های شما در حالت Vanish آزاد است، اینستاگرام در صورت گرفتن اسکرین شات به شما اطلاع می‌دهد.

توجه داشته باشید که اینستاگرام بعد از پاک شدن، رسانه و متن‌های حالت Vanish را تا یک ساعت حفظ می‌کند. این درصورتی است که گیرنده گزارشی را برای سوء استفاده و آزار و اذیت پرونده ارائه دهد و اینستاگرام برای اقدام به داده‌های حالت Vanish نیاز داشته باشد.

منبع: HowToGeek

قبلی «
بعدی »

من در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کردم.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    مطالب اخیر