راهنمای سفر به ایتالیا

راهنمای سفر به ایتالیا

ایتالیا یکی از مقاصد پر مسافر اروپاست که حتما باید به آن سفر کرد. نقاط برجسته بسیاری در این کشور زیبا وجود دارد. از کانال ونیز تا سرزمین توسکانی، تا خیابان‌های سنگفرش رم، تا رودخانه آرنو که از فلورانس عبور می‌کند، تا صخره‌های پوزیتانو… و غیره.

سرزمین توسکانی

فلورانس را به دلیل معماری و نور طبیعی، و غروب خورشید بر رودخانه آرنو نمی‌توانید به راحتی فراموش کنید.

رم یکی از شاخص‌ترین و پرمسافرترین شهرهای اروپا است، و می‌توانید چند روز از این مقصد باشکوه لذت ببرید. دیدنی‌ترین نقاط ایتالیا ممکن است سینکو تره و همه ایستگاه‌های کنار ساحل آمالفی باشد. پوزیتانو گوهر ساحل آمافلی بوده و خوش‎‌منظره‌ترین و عاشقانه‌ترین شهر در کل ایتالیا است.

با مناطق زیبای ترکیه آشنا شوید: راهنمای سفر به ترکیه

بهترین زمان برای سفر به ایتالیا

ارزان‌ترین زمان برای سفر به ایتالیا زمستان است.

ارزان‌ترین زمان برای سفر به ایتالیا زمستان است. از دسامبر تا مارس، هوای سرد جلوی بیشتر مسافران را می‌گیرد، و شما می‌توانید موزه‌ها و گالری‌های باورنکردنی کشور را با توجه به علاقه خود کشف کنید.

علاوه بر این، به همه بازارهای کریسمس خواهید رسید، و وقت بیشتر و آسان‌تری برای یافتن پروازهای ارزان به آن جا دارید. یک زمان مقرون به صرفه دیگر بین آوریل و مه است. شلوغی‌های تابستان هنوز نرسیده، و مناطق ییلاقی پوشیده از شکوفه گلهاست!

با این حال، در تابستان واقعا جایی شبیه ایتالیا وجود ندارد. حتی اگر شلوغ باشد، بسیار شگفت‌انگیز است!

غذا و نوشیدنی در ایتالیا

غذا در ایتالیا از منطقه‌ای به منطقه دیگر تفاوت چشمگیری دارد اما آنچه همه ایتالیایی ها را متحد می‌کند عشق آن‌ها به غذاست.

غذا در ایتالیا از منطقه‌ای به منطقه دیگر تفاوت چشمگیری دارد اما آنچه همه ایتالیایی ها را متحد می‌کند عشق آن‌ها به غذاست.

ناهار وعده غذایی اصلی روز است. این غذای سنتی شامل پیش غذا (گوشت سرد، نان، پنیر، و تاپناد)، و به دنبال آن بخش اول (معمولا پاستا)، بخش دوم (غذای اصلی) و در نهایت میوه یا دسر است.

تمام این غذاهای عالی را باید با یک نوشیدنی محلی و قهوه‌های با کیفیت ایتالیا به پایان برسانید.

بیشتر بخوانید: هشت شهر جذاب غذاهای خیابانی که بعد از کرونا باید به آن جا سفر کنید

چه انتظار می رود!

اگرچه ایتالیا به طور کلی مقصد امنی برای مسافرت انفرادی خانم ها است، باید مراقب جیب برها باشید.

زبان: زبان اصلی که در این کشور صحبت می‌شود ایتالیایی است.

ارز: واحد پولی کشور، یورو است.

کارت‌های اعتباری و ATMs: در شهرهای بزرگ و کوچک مشکلی در یافتن دستگاه‌های خودپردازی که کارت‌های اعتباری خارجی را بپذیرند نخواهید داشت. بیشتر فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، و مجریان تور نیز کارت اعتباری را می پذیرند. فقط برای خریدهای کوچک مانند بلیط مترو به پول نقد نیاز دارید.

امنیت: اگرچه ایتالیا به طور کلی مقصد امنی برای مسافرت انفرادی خانم ها است، باید مراقب جیب برها باشید. همیشه مراقب وسایل خود بوده، و یک کیف ضدسرقت به همراه داشته باشید تا مطمئن شوید چیز با ارزشی را گم نمی‌کنید.

منبع: theblondeabroad

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *