آنچه قبل از تور اسکی در روزگار کرونا باید بدانید

تور اسکی در روزگار کرونا

اگرچه اسکی فعالیتی در فضای باز است، در شرایط کرونا به تغییرات جسمی و روحی نیاز دارد.

اثرات کووید ۱۹ و ضرورت تغییر عاداتی مانند فاصله اجتماعی، تا کوهستان‌ها هم گسترش می‌یابد. و اگر افزایش اوقات فراغت در فضای باز در تابستان گذشته نشانه‌ای باشد، ممکن است کوه‌ها متقاضی زیادی داشته باشند. چگونه قرار است با وجود محدودیت ظرفیت‌ها و درخواست‌ها پذیرای مردم بود؟

مسئولیت‌های اجتماعی در کوهستان‌ها، با پوشیدن ماسک و رعایت پروتکل‌های فیزیکی همچنان ادامه خواهد داشت. نه تنها ماجراجویان، بلکه مناطق اسکی نیز با بهترین آموزش‌ها به کارکنان در این امر مسئول خواهند بود. در کنار بررسی وب سایت کوه خاصی که قصد بازدید از آن را دارید، به موارد زیر هم توجه داشته باشید.

بیشتر بخوانید: سفر هوایی و کووید ۱۹

رزرواسیون

بلیت بالابر اسکی را از قبل رزرو کرده

بلیت بالابر اسکی را از قبل رزرو کرده، و روزی از هفته را انتخاب کنید که افراد کمتری در آن جا حضور دارند. برخی از پیست‌ها برای مدیریت افراد حاضر در کوهستان، فروش بلیت را محدود می‌کنند.

خطوط بالابر و استفاده از آن

و فقط اعضای خانواده می توانند با هم سوار بالابر بشوند

در پیست‌های بزرگ، ظرفیت تله کابین‌ها محدود شده و فقط اعضای خانواده می‌توانند با هم سوار بالابر بشوند.

کلاس ها

کلاس های خصوصی با تعداد کمتر

کلاس‌های خصوصی با تعداد کمتر، و رزرو قبلی همچنان برگزار می‌شود. در برخی از پیست‌ها، از شما می‌خواهند تا غربالگری آنلاین سلامت خود را ثبت کنید.

صرف غذا

پوشیدن ماسک ها ضروری است مگر اینکه در حال غذا خوردن باشید

رستوران‌ها و اقامتگاه‌ها صندلی‌ها و انتخاب غذای محدودی خواهند داشت. اکثر بارها به طور کامل تعطیل خواهند شد. معاملات بدون پول نقد صورت خواهد گرفت، و پوشیدن ماسک ضروری است مگر اینکه در حال غذا خوردن باشید. در بسیاری از کوه‌ها، برنامه‌ها و روش هایی برای پیش سفارش غذا وجود دارد.

بیشتر بخوانید: ۴ گام برای این که در آینده گردشگر بهتری باشیم

مهم‌تر از هر آن چه در بالا ذکر شد این است که در این فصل صبور و منعطف باشید. اگر بلیت‌های پیست اسکی مورد علاقه شما فروخته شده است، روزها و پیست های دیگر را نیز بررسی کنید.

منبع: travelandleisure

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب اخیر