معرفی کتاب ترفندهای پایتون - همراه با کد تخفیف

معرفی کتاب ترفندهای پایتون – همراه با کد تخفیف

ترفندهای پایتون قطعه کدهای کوتاهی از زبان برنامه نویسی پایتون است که به عنوان ابزاری برای آموزش مفهایم عمیق پایتون استفاده می‌شود. این کتاب، جنبه‌ های مختلفی از این زبان را با مثال‌هایی ساده آموزش می‌دهد و باعث می‌شود تا در زبان برنامه نویسی پایتون عمیق تر حفاری کنید و درکی شهودی برای خود ایجاد کنید.

برخی از این قطعه کدها علاوه بر جنبه‌ی آموزشی، دارای اهمیت بیشتری هستند که به شما در درک زبان پایتون کمک می‌کند.

شما با کمک این کتاب با کمک مثال‌هایی ساده و در عین حال کاربردی، بهترین شیوه‌ی کدنویسی پایتون را یاد خواهید گرفت.

با کمک این کتاب شما یک قدم به تسلط بر زبان پایتون نزدیک تر خواهید شد. بنابراین می‌توانید کدهایی زیبا و کارآمد تری در برنامه‌های خود بنویسید.

یادگیری حرفه‌ای زبان پایتون کمی دشوار است. شما با کمک این کتاب می‌توانید روی ویژگی‌های اصولی این زبان تسلط لازم را بدست آورید.

معرفی کتاب ترفندهای پایتون - همراه با کد تخفیف

این کتاب برای چه کسانی است؟

– اگر از خود می‌پرسید که کدام بخش‌های کمتر شناخته شده از زبان پایتون را لازم است بدانید، با این کتاب یک نقشه‌ی راه جامع در اختیار خواهید داشت و برخی از ترفندهای جالب (و در عین حال عملی!) پایتون را کشف می‌کنید و ذهن همکاران خود را در هنگام بررسی کدتان به چالش خواهید کشید. قدرت برنامه نویسی خود را به آن‌ها نشان دهید.

– در صورتی که تجربه‌ی کار با نسخه‌های قدیمی پایتون را دارید، در این کتاب با الگوها و ویژگی‌های مدرنی که در پایتون ۳ معرفی شده‌اند آشنا می‌شوید و نحوه‌ی استفاده از معادل این ویژگی‌ها را در پایتون ۲ نیز یاد خواهید گرفت. بنابراین آماده شوید تا با جدیدترین ویژگی‌های ناشناخته‌ی پایتون آشنا شوید.

– اگر تا الان با سایر زبان‌های برنامه نویسی کار می‌کرده‌اید و ازین پس قصد دارید تا سرعت برنامه نویسی خود را با پایتون افزایش دهید، در این کتاب راه حل ها و نکات عملی لازم را برای تبدیل شدن به یک پایتونیست واقعی بدست می‌آورید.

– اگر می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه کدهایی تمیز و پایتونیک بنویسید، بهترین روش‌ها و ترفندهای کمتر شناخته شده‌ی پایتون را در این کتاب خواهید یافت. حس فوق‌العاده‌ای است وقتی به کدهای تمیز و مهندسی شده‌ی خود نگاه می‌کنیم. یک قدم به تسلط بر زبان پایتون نزدیک شوید.

این کتاب برای چه کسانی نیست؟

– این یک کتاب آموزش گام به گام و مقدماتی پایتون نیست. اگر در مراحل ابتدایی یادگیری پایتون هستید، استفاده از این کتاب به تنهایی شما را به یک توسعه دهنده‌ی حرفه‌ای پایتون تبدیل نمی‌کند. خواندن این کتاب برای شما مفید خواهد بود، اما شما باید از منابع دیگری در کنار این کتاب استفاده کنید تا مهارت‌های پایه‌ای خود را در پایتون تکمیل کنید.

کتاب ترفندهای پایتون با مثال‌هایی ساده و به صورت گام به گام بهترین شیوه‌های کدنویسی با زبان پایتون را به شما آموزش می‌دهد تا شما قدرت کدنویسی زیبا به صورت پایتونیک را بدست آورید.

برای خرید این کتاب میتوانید از دو وبسایت زیر اقدام نمایید. برای خرید این کتاب می‌توانید از کد تخفیف herfee.ir استفاده نماید تا ۲۵ درصد تخفیف ویژه استفاده نمایید. در ضمن این محصول به صورت رایگان ارسال می‌گردد.

https://devmo.in/product/python-tricks/   و  https://boby.cloud/product/python-tricks/

قبلی «
بعدی »

من در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کردم.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    مطالب اخیر